Дъщеря на свещеник от Първомайци стана поредната жертва на войната по пътищата.
В неделя, преди обед, на главният път София-Варна, румънски гражданин с лекия си автомобил навлиза в насрещното платно, удря първо колата на свещеника, а после челно се забива в автомобила, където е била дъщеря му. Тя е загинала на място. Малкото й дете е ранено.
Предполага се, че румънецът е заспал зад волана, съобщи Нова.
Трагедията потресе горнооряховското село, а в социалните мрежи се надигна вълна от недоволство, че поредната жертва по пътищата е млада жена.
Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 13:45 Нова сглобка? Кадър на ГЕРБ оглавява НАП в Пловдив
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията
Соц. Антрополога 11:32, 25.07.2022
Пазете се бе хора...така няма да останете и 3 милки в тая българиа...