Софиянец изнагля с паркирането си. Той не спрял в градинка, тротоар или пешеходна пътека – нещо, което вече приемаме почти за нормално, а на главната улица в Пловдив. Гледката как белия „Мерцедес“ стои до чешмичката, в непосредствена близост до театъра, разгневи пловдивчани.
„Столичанин в повече не знае, че Центъра е пешеходен. Чиста наглост.
Върна се след 2 минути за якето си и след още 10 с храна.
Паркоместа имаше бол, както и платени паркинги,“ пише очевидец.
„Шофьорът на колата със сигурност не е паркирал там, защото не е намерил място къде да спре, а си е чиста наглост и неспазване на правилата,“ коментира жена.
Ние от GlasNews.bg се питаме - ще има ли санкция за водача?


Прочетете още
- 11:21 Кървавата баня в Угърчин: Разследват ревност, любовен триъгълник и връзка с бивш затворник СНИМКИ
- 09:00 Най-страшната битка за една майка: Спаси се бори да остане до детето си
- 09:35 Скандално! Прокуратурата в Пловдив отказа да разследва аферата с Ботев и Славия въпреки данните на МВР
- 11:00 Непознати примамвали деца с бонбони край училище, майка подаде сигнал в полицията
Гр рхй 20:50, 22.11.2022
Мини с един пирон отстрани и без да искаш го плъзни по боята.... Кеф!