Трагедия почерни дупнишко семейство, след като бебето им на 20 дни почина.
Драмата се разиграла в събота срещу неделя през нощта. Бебето било докарано от родителите си в Спешен център – Дупница безжизнено.
Разказали пред дежурния екип, че бебето сучело от гърдата на майка си и изведнъж се отпуснало безжизнено, пише "Струма".
Въпреки това дежурният лекар извършила реанимационни действия в опит да го върне към живот, но безуспешно.
На място бил извикан екип от РУП – Дупница. Следи от насилие по телцето на бебето не са установени, то е било добре обгрижвано, категорични са от полицията.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
бебче :( :( :( 12:22, 01.03.2022
бебче :( :( :( бебче :( :( :( :( :( :(