16-годишен ученик почина на игрището при стадиона в Долна баня, съобщиха от Областната дирекция на МВР-София.
Вчера около 16.35 часа на тел. 112 е бил подаден сигнал за непълнолетен младеж, паднал на игрище при стадиона в Долна баня.
На място незабавно е изпратен екип на РУ-Костенец за запазване на местопроизшествието.
Медиците от пристигналия екип на Спешна помощ само са констатирали смъртта на момчето, което е от същия град.
На място е извършен оглед, при който по тялото не са установени видими следи от насилие.
По случая е образувано досъдебно производство. Действията по разследването продължават под надзора на Софийска окръжна прокуратура.
Прочетете още
- 19:04 Откриха труп на мъж в реката край "Лъвов мост" в София
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 11:03 Гръмнала гума, човешки жест и вечният спор: Трябва ли всеки да умее да сменя гума