"Български пощи" удължават срока за изплащане на пенсии до 21 април 2022 година. Причината е хакерската атака на компютрите, която доведе до забавяне в изплащането на парите на възрастните хора на гише в пощите.
Днес април пощенските станции ще работят с удължено работно време докато има чакащи пенсионери.
Великденските добавки ще се изплащат до 3 май 2022 г., а социалните плащания и добавки от Агенцията за социално подпомагане до 26 април 2022г.
„Български пощи“ се извиняват на своите клиенти за причиненото неудобство.
Опашки пред пощенски клон в Пловдив, хората не могат да си получат пенсиите*
Прочетете още
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 16:31 Мъж се опита да открадне колело от чужд вход, не успя ВИДЕО
- 14:14 Нощен екшън в Асеновград: Автомобил е смазан до неузнаваемост след тежък удар СНИМКА
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА