Електрически "Мерцедес", който бил използван от фирмата на 50-годишен софиянец, при движение на заден ход е блъсна; странично стоящия до автомобила 66-годишен бургазлия.
След като помел човека, шофьорът избягал от местопроизшествието и в момента се издирва.
Инцидентът е станал на паркинга пред бл. 144 в бургаския ж. к. "Изгрев".
Пешеходецът е с охлузна рана на дясната подбедрица и оток на десния глезен, без опасност за живота, прегледан е в болница "Сърце и мозък" и освободен за домашно лечение, предаде Флагман. Контролните органи изясняват самоличността на водача на Мерцедеса, който след допускане на ПТП напуска местопроизшествието.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив