9-годишно дете е загинало по време на дърводобив в землището на монтанското село Пърличево, съобщиха от МВР.
Сигналът за инцидента е подаден вчера след обяд на тел. 112, но случаят става известен едва днес.
На място са изпратени екипи на полицията и Спешна помощ, но лекарите само са констатирали смъртта на детето.
То е било в гората с 61-годишния си баща, който е рязал дърва за огрев.
Едно от дърветата обаче при падането си е затиснало детето и го е убило на място.
Извършен е оглед от полицията. Трупът на детенцето е транспортиран за аутопсия. Започнало е следствено дело.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат