Трагичен инцидент от преди минути разтърси фамилия в Симитли. 68-годишна жена бе намерена увиснала на бесило и свалена от близките и полумъртва. Незабавно е транспортирана до Спешно отделение на МБАЛ Благоевград в тежко състояние.
Неконтактна е. Лекари се борят за живота ѝ. Вероятно ще бъде настанена в реанимация.
На място има и полиция, съобщи Струма.
Мотивите за опита за самоубийство се изясняват.
Припомняме, че април и май са месеците, в които самоубийствата зачествяват. Лекарите психиатри обясняват това с пролетните депресии, характерни за хората с лабилна психика или вече установено психично заболяване.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 17:00 Първа на промоциите се нареди водата: Ломчани май ще пазаруват с гумени ботуши СНИМКИ
- 15:00 ЕА кола блесна с паркирането си на станция за зареждане СНИМКА