Добрите примери съществуват и си заслужава да бъдат съобщени. Поредният такъв е от Асеновград, за който съобщи жена, пострадала при падане на улицата. Ето какво споделя тя.
"Вчера, петък 13, паднах много лошо, като се спънах на тротоарните плочки, срещу старата джамия. Ударих си главата, счупих си очилата..... Пиша всичко това, за да ви кажа, приятели, че Добротата и Човечноста СЪЩЕСТВУВАТ. На помощ ми се притекоха четирима, пет младежи(не знам имената им), работници, от ромската махала. Помогнаха ми, качиха ме на камиона, с който работеха и ме закараха в болницата. БЛАГОДАРЯ ВИ момчета, благодаря и на шофьора, който дойде с мен до входа на болницата. Бъдете живи и здрави."
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив