Точно на Великден се случи трагедия в област Бургас. Около 13.00 ч. в Районно управление - Средец е получено съобщение за задимяване и пушек от къща в града.
Тя е разположена на ул. "Н.Й.Вапцаров" №3 и е била обитавана от 56-годишна жена.
На място в неделя е изпратен един противопожарен автомобил с трима огнеборци. Те констатират, че гъстият дим излиза от стая в дома, вследствие на тлееща покъщина.
При гасенето огнеборците виждат на легло в стаята починала собственичката на къщата.
При извършения оглед видими следи от насилие по трупа не се констатирани. Като евентуална причина за настъпилата смърт се сочи "обгазяване".
Тялото на жената е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" към УМБАЛ - Бургас.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив