Тежка катастрофа е станала късно снощи в София. Три леки автомобила са се блъснали на бул. „Никола Мушанов“ и ул. „Добротич“.
Според очевидци таксиметров автомобил и две БМВ-та участват в произшествието. По думите им ударът е станал с висока скорост. За щастие няма пострадали хора, нанесени са сериозни материални щети по возилата.
След удара едната кола се е озовала до трамвайните релси, а другата е преминало през мантинелата.
„Бмвтата се гонеха посока центъра, дори не се замислиха, дали да спрат на червено. Таксито излизаше от Добротич. Жертви няма. Удара беше с поне 120,“ коментира мъж.

Снимки: Мариян Митрев
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие