16-годишно момче е било нападнато и пребито от друг тийнейджър вчера в района на блок 118 в столичния квартал „Надежда“. Инцидентът е станал след спор между двамата младежи, свързан със снимка, качена в социалната мрежа Instagram. Това научи от свои източници GlasNews.bg.
Според първоначалните данни, агресията е ескалирала бързо на място и нападателят е нанесъл тежки удари на пострадалото момче. Потърпевшият е откаран за преглед в болница, като засега няма информация за животозастрашаващи наранявания.
Полицията в района е започнала разследване, като вече се извършват разпити на свидетели и се събират доказателства, включително видеозаписи от охранителни камери и мобилни телефони. Според източниците на GlasNews.bg мотивите за нападението са свързани с личен спор в социалните мрежи, който е прераснал в физическа агресия.
От Столичната дирекция на вътрешните работи (СДВР) призовават родителите да наблюдават поведението на децата си в социалните мрежи и да реагират при всяка заплаха за тяхната безопасност.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО