Бившата жена на Асен Блатечки публикува гневен пост срещу ресторантьорите във Facebook. Най-вероятно той е породен от факта, че актьорската гилдия също е сред най-потърпевшите от взетите противоепидемични мерки.
Въпреки, че театрите и кината вече са отворени, но не на пълен капацитет, работещите в бранша все още търпят големи загуби.
Ето какво написа Катерина Горанова:
"Само да попитам:
- Ресторантьорите протестират ли, защото доколкото разбирам те са най-ценните хора за държавата и управляващите изпълняват всичките им желания и прищевки?
За всички станали е ясно, че сме в оставени в позицията на практикуващи сексуални отношения с някои роднини."

Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО