Протестиращите обявиха, че блокадата на АМ „Тракия“ става безсрочна. Те имат едно искане териториалните планове да бъдат оттеглени.
От синдикатите предупредиха, че блокадата преминава към по-критична фаза, защото се очакват провокатори на магистралата.
Демонстрантите опъват още шатри и палатки.
От ръководството на „Мини Марица Изток“ също отидоха при протестиращите и се опитаха да си убедят да се приберат обратно по домовете си, те обаче отказаха категорично.
Снимка: БНТ
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол
hmmmm 18:51, 04.10.2023
Събрани лумпени от кол и въже , но със сигурност не и от нашия град.. Какво правят там... май е по-добре да не ги питаме изобщо!