Моят внук Иван днес става на 2 години. Желая му от сърце да расте здрав и щастлив.
Така премиерът Бойко Борисов честити рождения ден на внука си в личния си профил във Facebook. И публикува снимки, на които се вижда как рожденикът, в компанията на по-големия си батко и дядо си, духа свещичките на живописната торта.
Коментарите под поста не закъсняха и са от "Осанна!" до "Разпни го!": Да е жив и здрав! И дядо му!, пожелават повечето, но има и такива, които напомнят, че "И други хора имат внучета, ама нямат подходящите чекмеджета, та да им осигурят бъдещето!"
Всичко това се случва на фона на непреставащите вече пети ден протести в страната срещу правителството.

Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО