Грозна гледка посреща пешеходци в столичен подлез. За състоянието на помещението сигнализират софиянци в мрежата.
Изпочупени стъкла, камара от боклуци и тротинетка, захвърлена в сметта. Това е малка част от ненужните вещи в изоставен обект, който се намира в подлеза на бул. "България" и бул. "Гоце Делчев".
Много граждани отбелязват, че вина носят и хората, които са използвали мястото за сметище.
Подаден е сигнал към отговорните институции, очаква се какво ще бъде развитието.
За съжаление подобни места има в най-различни точки на страната.
Т
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
