Бъдещ татко вдигна скандал в родилно отделение на общинската болница в Дупница, след като лекарите се усъмниха, че бременната му съпруга е с коронавирус.
Младият мъж, като чул, че съпругата му ще бъде хоспитализирана в изолатора, вдигнал лют скандал на медиците. Причината за съмнението на лекарите е, че бременната жена е с висока температура. Мъжът й крещял, че не са болни и нарочно искат да вкарат съпругата му в отделението. След разговор с медиците мъжът закарал съпругата си до отделението, където да й бъде направен тест за коронавирус, ако се окаже, че е отрицателен, то тя ще бъде преместена в друго отделение за лечение, пише struma.bg.
В неделя мъж и жена от София, пристигнали на гости в Дупница, са хоспитализирани в изолатора със съмнение за коронавирус.
Добрата новина е, че вчера от отделението за лечение от вируса са изписани 5-има излекувани пациенти.
От Областния щаб в Кюстендил съобщиха, че новозаразените които са настанени в дупнишкото COVID отделение, са отделението от Дупница, Сапарева баня, Ресилово и Червен брег.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО