Областният управител на Пловдив Дани Каназирева прекратява отпуската си, която бе от днес, и свиква извънреден щаб, разбра Glas.bg. Причината - високият брой заразени от Covid-19 в града, който за последното денонощие е цели 25 души.
Припомняме, петима футболисти от Локомотив Пд и фенове, участвали в тържествата за посрещате на Купата на България в града под тепетата, са заразени с коронавирус. Това потвърдиха от Областния щаб в Пловдив и от полицията в града.
Междувременно директорът на областната дирекция на МВР Йордан Рогачев призова кметовете и областния управител да отложат и ограничат всички масови мероприятия заради драстичното нарастване на броя на заразените с COVID-19.
Има заразени абитуриенти и в Пловдив!
Инфекциозната болница в Пловдив се задъхва - има недостиг на персонал
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 22:50 Твърдения за агресия в Пловдив: Младеж с тротинетка е изритал баща на Гребната база ВИДЕО
- 21:00 „Дайте IBAN да преведа за найлони": Шофьор избухна с ироничен апел към общината