Пловдивчанин се оплака, че вече повече от две седмици цветята пред дома му изчезват. Прегледал записите от камерата си и установил, че това е една и съща жена, която най-прилежно си бере. Под публикацията мъжът споделя, че е поставил саксиите с растенията, за да бъде приятно и красиво - както за него, така и за минувачите.
Ето какво написа той:
“До госпожата, която ми къса цветята вече повече от две седмици. Надявам се да е в групата или поне да има познати в нея и да се засрами. НЕ ВИ Е СРАМ.”

Ето и част от коментарите:
Прочетете още
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 00:01 Днес е 26.6.2026 - огледалната дата, която според мнозина сбъдва желания