В Созопол се засели бяло врабче. Хората вярват, че който го види, ще му донесе късмет, ще изпълни съкровените му желания и може би ще ни направи по-добри.
“Дано остане и донесе голямо щастие на всички! В дворът в къщата дойде,четох,че е по-рядко дори от бяла лястовица и носи голям късмет и щастие!, написа във Фейсбук Ния Балтова-Люцканова,която е и автор на снимките, предава namoreto.bg.


Който иска обаче да го види, трябва да се зареди с търпение,защото врабците не се задържат дълго на едно място.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход
Врабеца 23:31, 13.06.2020
Вярвайте още в чудеса.Докато не окосим всички тикви,рози, лъвчета,чалми и корони,нищо хубаво ,не ни чака.