Младо момиче с доста добра визия, по нищо неподсказваща това, което ще се случи... най-безцеремонно задигна телефон от магазин. Разбира се, камерите я "уловиха" и е въпрос на време да се разбере коя е крадлата. На което се надява и русенка, публикувала снимки от момента на кражбата:
"Днес от магазин "Мартини" в Русе е откраднат телефон. Снимките са на въпросната крадла. Вижда се как взема телефона. Моля, ако някой я разпознае, да даде повече информация. А ако тя се разпознае, да го върне. Подаден е сигнал в полицията", написа жената.
Присъединяваме се към апела й молим всички, които разпознаят младата крадла, да се обадят на редакционния ни телефон или да ни пишат на [email protected]
Вижте я:








Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка