Двама мъже са починали от коронавирус в областната болница в Пазарджик, съобщиха от РЗИ.
61-годишен мъж от града е починал следобяд в понеделник в отделението по реанимация и интензивно лечение на болницата, като същия ден е дал положителна проба за коронавирус. Негов съгражданин на 76г. също е починал, но в интензивния сектор на инфекциозното отделение. Той също е бил заразен с вируса.
Други четирима жители на Пазарджик са с положителни проби. Това са три жени на 33, 48 и 53 години, както и мъж на 55години. Двама от новозаразените, мъжът и една от жените, са хоспитализирани в областната болница, а останалите са поставени в домашна изолация.
Рекорден брой заразени с COVID-19 в наш град
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО