Пловдивчанка сподели в социалните мрежи за интересна случка, разиграла се в магазин. Дъщеря ѝ заедно с нейна приятелка били изпратени да пазаруват. Момичетата обаче, си харесали повече неща, а дадените им пари не стигнали за покупките. В този момент на касата добър мъж е решил да доплати недостигащата сума.
„Браво! Намират се все още добри хора!“, коментират за благородната постъпка.
Ето какво написа жената:
Днес изпратихме дъщеря ми с още една девойка да пазаруват. В магазина са си харесали повече неща и не са им стигнали парите. На касата мъж е доплатил. Искам да му благодаря от сърце за стореното. Да е жив, здрав и благословен! А доброто да му се върне стократно!

Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат