Катастрофа на бул. „Панчо Владигеров“ до метростанция „Сливница“ е станала тази нощ в столицата, съобщават граждани във Facebook групата „Катастрофи в София“.
По първоначална информация две леки коли са се ударили на пътното платно. Хечбек е с помляна предница и се е завъртял след удара, а другият автомобил е с щети по задната броня.
На място са пристигнали полицаи.
Няма данни за пострадали. Причините за произшествието тепърва се изясняват.
Снимка: „Катастрофи в София“
Прочетете още
- 09:01 Лекар от Пловдив: Димът от пожар може да е по-опасен от изгарянето
- 11:00 Ще чакам 7 ч на границата, но няма да почивам на Черноморието! Българи разгромиха родните курорти
- 12:00 Метален "капан" дебне водачи на АМ Тракия СНИМКИ
- 13:00 Дете на шофьорското място? Кадри от Околовръстното на Пловдив разбуниха Мрежата ВИДЕО