Двама души с коронавирусна инфекция - жена от гр. Смолян и мъж от с. Борино, лекувани за пневмония и с придружаващи заболявания, са починали, И двамата са били по на 84 години. Смъртните случаи от началото на пандемията в областта вече са 7, информират от РЗИ.
Четири са новите регистрирани случаи на COVID-19 в областта – двама мъже и две жени. От общините Смолян и Мадан – по 1, Рудозем – 2. Хоспитализирани са с диагноза пневмония по двама в областната болница и в МБАЛ в гр. Мадан.
Предстои епидемиологичното проучване за установяване на контактните лица и предприемане на противоепидемични мерки.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО