Майка от София остана потресена от "ремонтни действия" на детска площадка в квартал "Младост".
След намесата на служители на общината деца със сигурност няма как да използват люлка, освен ако не бъдат "сгънати на две".
"Преди няколко дни качих площадката на Младост 1. От общината идваха и ето как оправиха люлката - потрес.", пише Димитрина Таскова.
Жители на района също не можаха да повярват на гледката.
"Ако не беше тъжно, щеше да е смешно. Не знам какъв емотикон да използвам...", пише А. Йовчева.
"Така става като от общината има хора завършили Онлайн по време на Ковида.", добавя мъж.
"Направили са я да не се ползва. Може би нарочно.", предполага Вера С.
Прочетете още
- 20:36 Зловещи разкрития за смъртта край Лъвов мост: Спор, бутане и трима в ареста СНИМКИ
- 13:41 След смъртта на ученик: гимназия в Сопот отмени връчването на дипломите
- 16:50 Тапа на „Тракия": две катастрофи и проливен дъжд блокираха движението към Пловдив СНИМКИ
- 19:00 Как се продават новите жилища? Откраднато е над 1 млрд. евро ДДС само в София и Пловдив ВИДЕО