Довечера в 19 ч. пред министерския съвет ще има митинг в защита на правителството. Това става ясно от пост в социалните мрежи на пиара на ГЕРБ Никола Николов.
"Приятели, довечера от 19:00 часа да защитим легитимно избраното правителство на България!, пише той. Никой не може да си позволи да нарича "мутри" хората, които работят за бъдещето на България. Събираме се пред Министерския съвет, за да покажем, че няма да се поддадем на режисираните сценки!"
Междувременно снощните протестиращи също се стягат за продължение, който е насрочен за 17 ч.
Да изхвърлим мафията от прокуратурата! Мутри, вън!
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 08:00 Вълна от обири на коли по варненските плажове - задигат всичко, дори маркови очила на 10 години
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 08:15 Трус във ВМЗ - Сопот: Целият управителен съвет подаде оставка
Куракура 14:47, 10.07.2020
Тъпанари!