Нов пътен инцидент е станал в София. Произшествието е на бул. "Г.М. Димитров", на светофара до Националната следствена служба.
Кола е с помляно стъкло след удар. Очевидци твърдят, че има пострадал пешеходец. Няколко екипа на МВР са пристигнали на мястото, като местопроизшествието е оградено с конуси.
Към момента няма повече подробности за ситуацията.
Припомняме, че рано тази сутрин катастрофа с три коли стана на Околовръстното на София. 6-годишно дете и двама възрастни бяха транспортирани в "Пирогов" след инцидента. Сигналът за произшествието бе подаден тази сутрин, в 08:02 часа
Снимки: "Катастрофи в София"
Верижна катастрофа на Околовръстното на София, трима са пострадали* СНИМКА
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО