С неприятна гледка се е сблъскал столичанин, след като заварил автомобила си със сериозни драскотини по задната броня. За инцидента сигнализира Данаил Н. в групата „Катастрофи в София“, където публикува и снимка, на която се виждат нанесените щети – няколко надрасквания с отлепена боя.
Инцидентът се е случил в района на Женския пазар, но виновният водач не е оставил никаква информация или контакт, както се изисква в подобни случаи.
„Не тая големи надежди, но случайно човека, който днес до Женския пазар ми е надрал колата, дали е в групата? Да се свърже да попълним протокол… Разбирам, че може някой да е бързал – и на мен ми се е случвало, ама поне си остави телефона… Та, ако си в групата, свържи се с мен“, пише Данаил Н.
За съжаление подобни случаи на щети при паркиране, последвани от бягство, са често срещано явление в София. Собствениците остават сами да се справят с разходите, а нарушителите – безнаказани.
Прочетете още
- 15:11 Пазарджиклия заседна на пясъка на плаж в Халкидики, дърпаха го с багер СНИМКИ
- 19:01 Нова звезда на винената карта на България: Семейна изба печели отличие след отличие
- 17:13 Загиналата на пешеходната пътека във Велико Търново е съпруга на известен художник
- 17:00 Русинова: Докато държавата работи до 17:30 ч., камионите убиват денонощно