Мерцедес е бил задигнат в столицата. За това сигнализира мъж в социалната мрежа.
По думите му возилото е открадато в района на жк. Мотописта до Резиденция “Анастасия” преди три дни.
Колата има пълно автокаско.
"Ако имате няква информация 0897 429 479. Благодаря предварително!", пише Кузман Дерменджиев.
В мрежата бързо посъветваха мъжа да сигнализира в полицията и следващия път да използва платен паркинг, ако притежава кола над 5 хиляди лева в София.
Припомняме ви, че автокражбите в столицата се случват често, а само преди 5 дни апаши откраднаха три автомобила за по-малко от 24 часа.
Три коли откраднати за по-малко от 24 часа в София! Какво се случва?
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща
Mastiiiikaaaaa 15:03, 10.02.2021
Filma