Пациент на Инфекциозно отделение на МБАЛ Шумен е починал сутринта в сряда след овладяна коронавирусна инфекция и 2 отрицателни резултата.
66-годишният мъж е бил с тежко придружаващо заболяване – напреднал белодробен карцином, информират от лечебното заведение.
Мъжът беше приет на 27 март в Първо вътрешно отделение и след доказване на COVID-19 беше лекуван в Инфекциозно отделение.
В момента с кронавирус в шуменската болница е една жена на 83 години. Други двама пациенти - мъже на 47 и на 62 години бяха изписани.
От взетите вчера 8 броя проби няма положителни за COVID-19.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща