Отрицателни за COVID-19 са тестовете на 11 общински съветници, изследвани в РЗИ -Пловдив. Все още се чакат проби на останалите тествани.
В понеделник сутрин, общински съветници започнаха да се явяват пред сградата на РЗИ. Първите общинари, които се подложиха на теста, са Стефан Дедев и Ясен Михайлов от ГЕРБ. След тях мина и председателя на местния парламент Александър Държиков.
Общински съветници в Пловдив се наредиха за тест за COVID-19 СНИМКИ
Припомняме, че масовото тестване бе наложено, тъй като общинският съветник от ГЕРБ д-р Иглика Казанджиева е с положителната проба за COVID-19. В момента лекарката е под домашно лечение.
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход