Колеги на починалата с коронавирус д-р Нели Пандова я изпратиха с аплодисменти и сирени на линейки, които озвучиха София точно в 11.00 ч.
„Изпращаме д-р Нели Пандова с тъга и съжаление. Надяваме се да няма повече жертви. Тя обичаше работата си. Работеше със сърце и душа. Беше изключително сърцат човек и мислеше за пациентите си“, каза Катя Сунгарска, говорител на Спешна помощ в София, съобщи Нова.
Д-р Нели Пандова е вторият медик, който почина с COVID-19 у нас. Тя ще бъде погребана днес.
Колегите на д-р Пандова: Тя беше най-лъчезарният човек в Спешна помощ
Д-р Нели Пандова е загубилата живота си от коронавирус! Светъл път!
Прочетете още
- 09:00 Александър Сано: Културата е битка за оцеляването ни като нация ВИДЕО
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 17:00 Деца превърнаха „Витошка" в изпитателна писта с въже и тротинетка ВИДЕО
- 18:00 Войната на пътя има верига от съучастници - от фиктивните прегледи до липсата на контрол