Известната водеща на Нова телевизия Ани Салич се е озовала в разгара на снощния потоп в столицата. Тя сподели за ужасното си преживяване в социалните мрежи.
Ето какво написа:
"Снощи се удавих насред езерото вдясно от Токуда. Беше ужасно под светкавиците и десетките коли и рейсове, които ни подминаваха и ни лашкаха като лодка във водата. И тогава чудо, появи се един непознат Иван, който влезе във водата и ме изтегли. Друг един Васил прати пътна помощ, защото моята, за която съм си платила не си вдигаше телефона.
И ето така в подобни моменти разбирам, че има добри хора и истински мъже. Благодаря Ви!"
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 20:00 С пистолет към главата: Историята на пловдивчанка след брутална агресия ВИДЕО
- 10:05 "Камионът не е спукал гума": Адвокат и бащата на Сияна оспориха версията за инцидента
- 11:40 СНИМКИ и ВИДЕA показват опустошения Каракас, докато спасителните операции са в ход