Товарен автомобил е ударил патрулен автомобил в центъра на Стара Загора. Инцидентът е станал около 8:00 ч. на 23 юни на кръстовището на бул. „Св. Патриарх Евтимий“ и ул. „Христо Ботев“, съобщиха от ОДМВР - Стара Загора.

По първоначална информация полицейски екип се движел със служебен автомобил по булеварда. При намаляване на скоростта заради интензивния трафик патрулката била застигната и ударена отзад от товарен автомобил „Нисан“, управляван от 39-годишен мъж.

При произшествието са нанесени минимални материални щети по задната броня на служебния автомобил. Няма данни за пострадали хора.

На място е изпратен екип на сектор „Пътна полиция“. Полицейските служители и водачът на товарния автомобил са тествани за алкохол, като пробите им са отрицателни.

Снимката е илюстративна