83-годишен мъж се е удавил в езерото на парк "Стадиона" в Пазарджик. Инцидентът е станал днес около 11 ч., потвърди говорителят на местната полицейска дирекция Мирослав Стоянов, цитиран от Монитор.
"На място е извършен оглед, служители на РУ Пазарджик са разпитали и свидетели на случилото се", допълни Стоянов.
Възрастният човек живее в квартала. Предположенията са, че му е прилошало, докато се е разхождал, не е успял да запази равновесие и паднал във водата. Случайни минувачи са влезнали в езерото и са извадили мъжа. Опитали са се да му окажат първа помощ преди да дойде лекарски екип. Медицинските служители са направили реанимация, но безуспешно.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив