64-годишен мъж от София се е удавил в Лозенец на 21 юни, съобщават от Областната дирекция на полицията. Трагедията се разиграла около 11 ч. в неделя.
Мъжът и съпругата му влезли в морето, в района на централния плаж. Той започнал да плува към шамандурата, но малко по-късно спрял да се движи. Столичанинът е изваден от спасителите на плажа, но не давал признаци на живот.
При първоначалния оглед не се открити следи от насилствена смърт, а тялото е откарано за аутопсия в Съдебна медицина към УМБАЛ Бургас. По случая е образувано досъдебно производство.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив