Столичанин показа грозна гледка от прозореца си. Деца се забавляват до ново игрище, а наоколо разпилени боклуци.
"Млади хора, насред боклуците. Хич не им прави впечатление, не им пречи грам! Мизерията е страшна. Да се изсе... на новото: типично.... Жалко!", пише той.
От поста не става ясно дали боклуците са разхвърляни до коша и игрището от младежите.
Много хора не се съгласиха с публикацията.
"Колко пъти вие на тяхните години почистихте така площадката където се събирахте? Нека бъдем честни.", попита Патрик О.
"Дайте добър пример и направете нещо", добавя А.Г.
"Ами слезни и изхвърли препълненото кошче, какво само снимаш?", пита Никола П.
Други посочиха, че проблемът е в броя на кошовете до участъка, а не в децата.
Някои не пропуснаха и положителното в случая, а то е, че младежите са навън и се забавляват без телефони в ръката.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО