Днешният 7 юни е на път да бъде белязан от огромна трагедия. От 20 минути тийнейджър е в неизвестност след скок от втория етаж на Моста в Бургас.
Момчето било с приятели, с които вдигали адреналина си с опасните скокове. То е проявило ненужна смелост, качило се е на втория етаж и около 14:15 ч. е скочило във водата. След това обаче не е изплувало за ужас на своите приятели, съобщи Флагман.
Веднага е подаден сигнал на тел. 112, водолази са дошли за няколко минути на мястото на инцидента, но към този момент следа от момчето все още няма.
Очаквайте подробности!
Прочетете още
- 13:01 Силна експлозия или трус? Загадъчен тътен разтревожи Пловдив и региона
- 12:02 В памет на Кристиян: Ден на траур обявиха в гимназията в Сопот
- 13:41 Пореден инцидент! Камион отнесе мантинела, озова се в насрещното ВИДЕО
- 16:00 Нов скандален въпрос около трагедията на АМ „Тракия": Бащата на Сияна посочи вещото лице
