Главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев е бил засечен тази сутрин на границата ни с Гърция. В спортно-елегантен стил и доцентът чакаше да премине през постовете.
Както много българи, и доц. Кунчев с нетърпение е чакал гръцките си колеги да отворят границите. Не става ясно обаче от информацията дали е поел толкова рано на море или е служебно пътуване, пише "Блиц".
Припомняме, че от 15 юни Гърция премахна въведената заради епидемията от коронавирус карантина за граждани на България. Още от сутринта на пункта "Кулата" се извиха километрични опашки.



Юруш! 15 000 нашенци влязоха в Гърция. Без декларации, без тестове, но с... кърлежи
Гърция чака българите от днес!
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 15:00 Жена сигнализира за измама с цените при сергии за продажба на череши в София
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 14:00 Куриер или нарушител? Спор за паркиране завърши с обвинение за удар по автомобил