Намерен е подходящ приемен родител за насилваното от майка си 3-годишно момиче в Перник, съобщи Ивайла Касърова - директор на Регионална дирекция "Социално подпомагане". В рамките на деня то ще бъде настанено в приемното семейство, което е на територията на Перник. Момичето ще остане там, докато се търсят близки и роднини, съгласни да поемат грижата за него, съобщи novini.bg
Оказало се, че малтретираното дете няма родственици в Пернишка област. Те живеели в София, Софийска област и Дупница.
Майката също не е местна, тя живеела под наем в кв. "Дараците". Бащата работел и живеел в София.
След сигнал за проявена жестокост към малко дете и публикуван видеоклип с насилие в социалните мрежи е започнато е досъдебно производство по чл. 131 ал.1 т.4 от НК. Родителите на малтретираното дете са задържани за 24 часа в полицейския арест в Перник.
Майката, удряла 3-годишното си дете - съжалява!
Светкавично! Арестуваха майката от Перник, малтретирала детенцето си
Брутално! Майка от Перник снима как бие дъщеричката си ВИДЕО 18+
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие