Снощи стана ясно, че момченце на една година и три месеца е паднало от третия етаж на малък хотел във Велико Търново. Изпуснала го майка му...
Сградата се намира на ул. "Беляковско шосе". Инцидентът е станал около 18.00 часа, предава NOVA. Майката и бащата са от ромски произход. Не е ясно как и защо детето е държано в близост до прозореца на хотелската стая. Поставената мрежата се е отворила и майката е изпуснала детето през прозореца.
Бебето е прегледано от лекари от Спешна помощ, които са установили, че то е в невредимо. Правят се огледи на мястото на инцидента. Предстои да бъде образувано досъдебно производство, съобщиха от полицията във Велико Търново.
"С периферията видях, че нещо падна. Един мъж минаваше и падна пред него. И се чу писък, и настана суматоха. Оцеляло е, слава Богу", коментира свидетелка на инцидента.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
