Започва нова спецоперация на полицията от утре и приключва в неделя – целта е опазване живота и здравето на лица до 18 г.
Тя ще е насочена и към водачи, които отнемат предимство, не спазват знаците и пешеходците, които пресичат неправилно. Забранено е и прескачане на преградите за движение.
Не се възпрепятства излизането от страната при глоби. Ако не ги е платил в срок, се отнема книжката. Само се връчват електронни фишове. Предоставяме им единствено възможност на ГКПП да заплатят глобата си, ако желаят.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат