Областния управител на Пловдив и директорът на РИОСВ – Пловдив инициират среща с представители на всички отговорни институции по проблемите с дейността на биоцентралата в село Труд, общ. Марица, и миризмите в населеното място. Това съобщиха от пресцентъра на РИОСВ. Тя ще се проведе от 11.00 часа в Областната администрация.
Проблемите ще бъдат разгледани комплексно, като ще бъдат набелязани възможните решения в полза на обществото при спазване на всички законови норми. Инициативният комитет на с. Труд и жителите на населеното място ще бъдат запознати с набелязаните мерки за решаването на проблема в селото.
Прочетете още
- 20:00 Глутница вся ужас в София: Докато институциите спят, кучетата вече вилнеят в следващия квартал
- 22:00 Гризачите стават все по-устойчиви на отрови - задава ли се нова пандемия?
- 21:00 Докато чакаме безопасни пътища: В Казанлък кърпят дупки направо в локвата ВИДЕО
- 19:00 Ужас в София! Асансьор с майка и дете пропадна ВИДЕО
