Ново огнище на коронавирус в институция. Този път вирусът се е разпространил в КАТ-Пазарджик. Това наложи да се затворят някои от отделите, които работят с граждани.
Звеното за регистрация, пререгистрация и бракуване на автомобили от тази сутрин не работи и вероятно ще остане затворено и в четвъртък. Една от служителките на гишетата е дала положителна проба за COVID-19 и е на домашно лечение. Три нейни колежки са карантинирани. Най-вероятно жената се е заразила от гражданин, който е дошъл да регистрира автомобила си.
В момента в сградата се извършва повторна дезинфекция.
Ситуацията в КАТ предизвиква недоволство, тъй като десетки хора бяха върнати.
Опашки има и пред паспортната служба. Там миналата седмица бяха установени 12 случая на коронавирус сред служителите.
„Останалите звена на „Пътна полиция” в момента функционират и обслужват граждани”, каза пред NOVA говорителят на ОД на МВР-Пазарджик Мирослав Стоянов.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив