Възпитателка от персонала на детска градина номер 67 "Чучулига", в район "Красно село", е с положителен PCR тест за коронавирус, съобщават от районната администрация.
Резултатите на децата от група "Врабчета" и контактния персонал от групата са отрицателни.
Независимо от това по разпореждане на Столичната здравна инспекция децата от групата ще бъдат под домашна карантина 14 дни и няма да посещават градината.
Извършена е цялостна дезинфекция на детската градина, двора и площадките.
Останалите групи ще работят по обичайния график. За всички нови разпореждания родителите ще бъдат информирани своевременно, посочват от районната администрация.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 10:43 Кола разби витрина и се вряза в стоматологичен кабинет в София СНИМКИ
- 10:00 Познат сценарий - обществото посочва виновника още в първите часове и това почти винаги е шофьорът
- 12:07 Тежък инцидент в Кресненското дефиле: Валяк се стовари върху кола ВИДЕО