Битката свърши!
Митко е свободен!
Отиде си като герой, преборил рака, нелепо си отиде, от гъбична инфекция, съобщи slivenmedia.
Още едно момче, обединител и учител по доброта и единство!
Едно момче-герой!
Скланяме глава пред скръбта на майчицата му, и поднасяме съболезнования на семейството и опечалените!
Почивай в мир, Митко!
Това написа неговата майка:
"Приятели, вчера 12.07.2020 в 21.12 часа си отиде моя прекрасен син. Брат му си го прибра и сега вече са заедно на небето. Две години и половина борба и накрая тъпа гъбична инфекция и пневмония го пребори заради ниските показатели. Вече няма болка, химии, хиляди терапии. Искам да благодаря на всички които се включиха в неговата борба за ЖИВОТ. Спомняйте си неговата усмивка и желание за живот. Незнам как ще продължа напред, но имам и Антоан за който да се грижа. Той ще ми даде силата да продължа напред. Обичам ви ПРИЯТЕЛИ."
Прочетете още
- 18:00 От въпросите на Тина Ивайлова до Европейската прокуратура ВИДЕО
- 16:00 Пет жертви за няколко часа. И най-страшното е, че вече свикваме с това
- 19:00 „Ще ви разкажем играта!": Осили, кърлежи и джунгла до колене изкараха хората извън нерви
- 18:45 Русинова след трагедията на АМ "Тракия": Днес убихме две деца с некомпетентност и безхаберие
Тоягата 11:35, 13.07.2020
Бог да го прости.