Първа жертва в страната ни от коронавируса! 66-годишната жена, която беше приета в болница Пирогов, е починала. Припомняме, 66-годишната жена вчера беше хоспитализирана в "Пирогов“ в изключително тежко състояние, с положителна проба за COVID-19. За съжаление, днес е починала в 15.42 ч.
Пациентката е имала хронични сърдечни проблеми и предходна сърдечна операция, съобщават от здравното министерство.
Жената е постъпила в „Пирогов“ с тежка двустранна пневмония. Въпреки извършените интензивни реанимационни мероприятия, лекарите не са успели да спасят живота ѝ. Лекарите продължават да се борят за живота на 74-годишния й съпруг.
Прочетете още
- 09:00 Нова мода в паркирането! Няма да повярвате какво пази паркомясто в Плевен
- 08:00 „Миризлива саморазправа": Тероризират системно шофьор в София СНИМКИ
- 10:00 Пиян без книжка, заплахи и спор в мрежата: Герой ли е този полицай?*
- 23:00 Дневен хороскоп за 22 юни: Oвни, Юпитер може да ви отведе на среща