Пияна шофьорка е катастрофирала с колата си на Е-79 в Монтанско, съобщиха от полицията в областния град. Инцидентът е станал вчера, около 7.20 часа на главния път в участъка между село Винище и село Смоляновци.
59-годишна монтанска жителка е самокатастрофирала при управлението на лек автомобил.
На мястото е пристигнал екип на полицията. Жената е била тествана с дрегер, като пробата е отчела 1.25 промила алкохол в издишания от нея въздух.
На нарушителката е издаден талон за изследване, но тя е отказала кръвна проба и приела показанията на техническото средство.
По случая е образувано бързо производство.
Снимката е илюстративна.
Прочетете още
- 11:57 Шофьорът е бил с телефон в ръка преди фаталната катастрофа на "Тракия"
- 11:00 „Как да научим бебето да пази общинската собственост": Наръчник за старозагорски майки
- 12:41 Виждали ли сте Никол, близките ѝ я търсят СНИМКА
- 10:00 "Ако никой не спира, защо е тази пешеходна пътека?": Сигнал от Пловдив разпали дебат