Жена от Пловдив остана потресена от вида на площад "Централен" в града. Пространството до ДНА е било отрупано с боклуци.
това става ясно от кадри на очевидка рано сутринта вчера.
"След концерта снощи на площад Централен, това видях рано сутринта в 4.50.Чудех се дали да го публикувам,но реших все пак. Сякаш ми прилича на Столипиново.", пише Мария Рачева.
Според някои пловдивчани това е нормална гледка за след голямо събитие.
"А вие какво очаквате след голяма сбирка .. без значение къде е тя…!? Нали все пак жените и мъжете от чистота почистиха в ранни зори? Не разбирам на какво се възмущавате … у вас след сбирка не почиствате ли вие "домакинята", пита Костадин Х.
"Всяка събота или неделя сутрин около Капана е така. Не са били минали още "Чистота"-та явно.", добавя Хасан Х.
"Има контейнери на 5 м. до Уникредит Булбанк. Това е обществено място, а не сметище. Ако ти си в зала, еди коя си на концерт пак,така ли правиш?! Ще те изхвърлят.", добавя авторката на поста.
Прочетете още
- 09:00 При сделки на жилища „на две цени" има риск за купувача, а държавата губи милиони ВИДЕО
- 14:28 Четиригодишните Иван и Беатриче водят тежка битка - нека им помогнем
- 18:05 Нова риба плъзна в гръцките води, хапе плажуващи. Ето всичко, което трябва да знаете
- 13:00 „25 евро за 5 километра": Майка с дете остана шокирана след курс с такси в Пловдив
Мен 17:27, 22.06.2024
Мръсотия, до шия...ОТКАКТО СЕ ВЪРНАХ ОТ ЕВРОПА (СЛЕД ГОДИНИ ОТСЪСТВИЕ) НЕ СИ ПОЗНАВАМ ГРАД ПЛОВДИВ. БОЛИ МЕ,МРЪСЕН, ЗАСТРОЕН, ДОРИ ГОВОРЪТ Е ПРОМЕНЕН. ВСИЧКО ПРОФОРМА. ТАБЛАТА, АВТОБУСИТЕ, ТРОЙНО СКЪПИТЕ НЕКАЧЕСТВЕНИ МАГАЗИНИ. НЕЩО ИМА ОБЪРКАНО .СПИТЕ ЛИ ПЛОВДИВ???